صنایع سنگ آسمان

درباره ما

صنایع سنگ آسمان با پشتوانه ۳۰ سال تجربه در صنعت سنگ کشور، با در دست داشتن تکنولوژی برتر و تجهیزات به روز یکی از مدعیان بازار سنگ مرمریت، تراوارتن و چینی می باشد. این مجموعه با تامین و تولید اسلب و تایل در بازار داخلی و بازار خارج از کشور مشغول به فعالیت است. و حضور اثر بخشی در صنعت ساختمان سازی کشورهایی چون عراق، لهستان، قزاقستان و روسیه و ترکیه دارد.

کارخانه سنگ آسمان

صنایع سنگ آسمان به طور تخصصی به تولید سنگ مرمریت مشکی نجف اباد و مرمر پرتقالی می پردازد.

سنگ اونیکس نارنجی
مرمریت-مشکی-نجف-آباد

مرمریت مشکی نجف آباد

سنگ مرمریت مشکی نجف اباد با داشتن زمینه ای مشکی رنگ و خطوط نامنظم سفید در آن، از سنگ های قدیمی ایران است و شهرت جهانی دارد. مرمریت مشکی نجف اباد به صورت ساییده و چرمی در ابعاد تایل و اسلب در صنایع سنگ آسمان فرآوری می گردد. کاربرد آن در کلیه فضاهای داخلی ساختمان می باشد. سنگ مرمریت مشکی نجف آباد دارای جذب آب پایین، مقاومت فشاری بالا و تخلخل کم می باشد.

مشکی نجف آباد
مرمر پرتقالی

سنگ مرمر پرتقالی

سنگ مرمر پرتقالی از جمله سنگهای دگرگونی است که از سنگ مرمرهای منیزیم و کلسیم، تحت فشار و دما تشکیل می شود. این سنگ فراتر از یک مصالح ساختمانی ، یک محصول بسیار ارزشمند و لوکس است و به دلیل قیمت بالا در ساختمان های مجلل از آن استفاده می شود. فراوری سنگ مرمر نارنجی به صورت اسلب در طرح های کتابی و یا چهار چوبی استفاده می شود.
اسلب نارنجی اونیکس چندین سال است که در فضاهای داخلی استفاده می شود و جلوه زیبا و چشمگیری به فضا می دهد. زیبایی مرمر پرتقالی در اسلب به صورت خیره کننده ای نمایان است.

تولید کننده انواع مرمریت و تراوارتن و نجف آباد در ابعاد اسلب و تایل  

09132323386-03142456500

نجف آباد/خ امام غربی/خ اردیبهشت/سنگبری آسمان